India Hyderabadi linnast pärit Shriram Alluri loomingus kohtuvad Arcade Fire väärilised eufoorilised meloodiad ja spagetivesternide heliribadele omane vunk. Lapsena klassikalise klaveri- ja viiulimängu koolituse läbinud Alluri muusikaline eneseleidmine toimus teismeeas koos The Smithsi, Joy Divisioni ja Dovesi lugudest innustunud kitarrimängu õpingutega. Nüüd jagab ta oma aega India, Ühendkuningriigi ja Itaalia vahel ning loob Briti vintage indiest mõjutatud muusikat oma kodulinna kohalikus telugu keeles. Muusikaspetsialistide hinnangul on Alluri muusika ühtagu tuttavlik ja algupärane ning seda on pea võimatu paigutada rangesse žanrilisse lahtrisse.

Alluri debüütalbum „Man Of Truth“ (2015) pälvis kiitust nii muusiku kodumaal Indias kui ka üleilma muusipressis. Käesoleval aastal ilmub Briti sõltumatu plaadimärgi Killing Moon alt tema teine täispikk album, mille valmimisel on võtmerolli mänginud Grammy nominendist produtsent Tommasso Colliva (The Jesus and Mary Chain, Muse, Franz Ferdinand) ja italo-funki bändi Calibro 35 liige Massimo Martelotta.

Peagi ilmuva uue albumi kohta ütleb Alluri Postimehes ilmunud intervjuus järgmist:
„Pärast esikplaadi valmimist tundsin, et ma ei saa inglise keeles kirjutatud lugusid oma pere ja sõpradega tõeliselt jagada. Tundsin, et pean lugusid telugu keeles kirjutama, et tugevdada oma identiteeti, mille olin unarusse jätnud. Kõik albumi lood sündisid plahvatusliku hooga.“

Sütitava kontsertesinejana on Alluri üles astunud nii Inglismaal Cambridge´i folgifestivalil kui ka Prantsusmaal Trans Musicales festivalil. Viimasel esitatas ta ka Sex Pistolsi „Anarchy in the UK“ töötlust, mille salvestust jagas Twitteris ka Pistolsi bassimees Glen Matlock isiklikult. Nüüdseks on Matlock ja Alluri plaani võtnud lausa ühise singli salvestamise.

Alluri india-rocki kuuleb 7. aprillil algusega kell 23.40 TMW maailmamuusika õhtul Erinevate Tubade Klubis. Nimele kohaselt toob maailmamuusika lava artiste kokku igast ilma otsast – lisaks Indiale Portugalist ja Israelist, ent ka siitsamast Läänemere kallastelt. Kogeda saab nii Balkani muusikat kui ka afrobiiti ning malestrateegiate ja eksootiliste rütmide põrkumisest sündinud elektroonikat.

 http://publik.delfi.ee/news/muusika/tallinn-music-weeki-maailmamuusika-ohtul-esineb-india-indierocki-taht-alluri?id=81567783